Tupac Shakur

Lesane Parish Crooks

8,2
984 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tupac Shakur

Ja wybieram 2Paca bo miał gorsze dziecinstwo i jest Legendą.

PATOLOGIA458

Ja również wybieram Pac'a. To legenda, król. Przy jego kawałków słuchano w Californi 10 lat temu, a te wciąż są żywe, ludzie ich słuchają(bo komu nie podoba się "California Love" albo "Keep ya head up"?) Eminem jest dobry, ale są lepsi. Tupac Shakur do nich właśnie należy.

Thug4Life

a ja stworze swoje Top 10 Raperów WSZECH CZASÓW
1. Tupac Shakur, 2Pac - Bezkonkurencyjnie, za styl, muzykę, zachowanie za wszystko :)! Za to że jest/był Tupacem!
2. Dr.Dre - Podobnie do Pac'a nie ma to jak Death Row :)..
3. Snoop DOGGY Dogg - OLD Snoop poprostu wymiata :)!
4. DMX - Głownie za to, że dzięki niemu trafiłem na Pac'a :)!
5. Eazy - E - N.W.A I nic nie trzeba mówić :)
6. Ol'Dirty Bastard, ODB - Za typowy psycho Rap :)
7. Xzibit - Głos..:)
8. Ice Cube & Method - Podoba mi się w nich to samo czyli styl...
9. Wu-Tang-Clan - Fajna Ekipa
10. Eminem - Za to że dzieki niemu zacząłem interesować się rapem, i za wiersze jakie potrafi w tekstach ułożyć.

Więc jak widać :) Pac!

jarassek

zgadzam się, ale ja wyjebałbym DMX-a(nie trawię kolesia) i wjebałbym Biggie'ego Smalls'a(JAK MOGŁEŚ O NIM ZAPOMNIEĆ??!!??!!??!!??!!)

Thug4Life

W życiu nie wyrzucę DMX bo od niego się to zaczęło, a poza tym podoba mi się jego styl. A co do Notoriusa to koleś dla mnie jest totalną kopią Paca! Nie umiał wymyśleć swojego stylu więc skopiował Shakura i odrazu lepiej? NIGDY!

jarassek

Wiesz co mi się podoba w Biggie'm? Głos. Ma zajebisty głos, i choć pierwszą płytę skopiował z Pac'a(PLAGIAT JAK NIC!) należy mu się miejsce w pierwszej 10!

Ej, szkoda że nie ma żadnej stronki na której prowadzony jest ranking raperów, tak jak np. tutaj filmów. Musimy o takich sprawach dyskutować na stronce poświęconej filmom...

Thug4Life

ja nie trawie tego co Tupac wyrządził rapowi zrobił wojne pomiędzy East a West
a wszystko przez to że wszedł do Death Row i to Suge Knight ich zabił do tego
DMX jest najlpszym raperem po Tupac'u i Biggie Smalls przeją króla
DMX był wiele i to wiele porównywany do Tupac'a problemy z policją itp
poprostu Bandyckie życie

Thug4Life

Proste ze 2pac lepszy co za down by myslal inaczej

Biggie smalls
Dr. dre
Stary snoop dogg
dmx
coolio
eminem
eazy e
nate dogg

tez zajebisci

jarassek

powiem tak nie ustawiał bym tych chamów z west przed DMX'em
1st.Tupac Shakur
2nd.Notorious B.I.G
3rd.DMX - Historią Bilboard 200,Aktorem,Raperem,muzykiem,kompozytorem i producentem filmowym
Jest właścicielem wytwórni Bloodline Records, która produkuje również ubrania.
DMX by mógł rywalizować z Tupac'em ,ale cóż nie miał czasu osmioro dzieci ma
,więc sory jeśli ktoś dowali ,że DMX jest gorszy od dre i snoopa to musi być "fool"
oczywiście lubie snoop'a i dre ,ale bez przesady
a na dowód ,że lubie to wbijać na moją strone www.dogs4life.npx.pl
lubie każdego rapera
oprócz: 50cent ,Kurupt(cwana chuda piz*a)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Thug4Life

Bezkonkurencyjnie 2PAC!!! ponieważ był on poetą i żaden durny Eminem mu w rymach nie dorówna (i nie wierzcie 8 mili bo film fajny ale Eminem wymyslil na poczekaniu może jedno zdanie) 2PAC4EVER.

Freser

Kurwa ,jakie jedno zdanie eminem jest jednym z najlepszych freestyleowcow.2PAC 4 EVER !

starmageddon

Tak moze i jest ale on wszystkich rymow nauczyl sie na pamiec a talentowi nie dorowna 2pac'owi nigdy. Lubie go ale jest denny jesli chodzi o przeslanie w piosenkach. A tak naprawde nie jest taki dobry w ukladaniu rymow.

użytkownik usunięty
Freser

Ja Eminema nie lubię. nie ma klasy. Bezpodstawnie naśmiewa sie w swoich kawałakach z różnych gwiazd.

Tak szczera prawda jak ktos taki moze sie wysmiewac z np Snoop Dogg'a zal Eminema i jego glupich textow.

PS. Jak by to czytal uuu to by byl zly xD

Eminem naśmiewa się tylko z Gwiazd które uważa za dno dna :) i wyśmiewa sie z plastikowych lalek i ja go w 100% popieram, Eminem jest wystarczająco wielki żeby naśmiewać się z idiotów.

Wiesz co znaczy klasa? widać że masz 12 lat i nie używasz mózgu... podaj mi 1 przykład tego aby jakiś inny raper miał więcej `klasy` od eminema.

Freser

Co to w ogóle za bzdury?

FiliTV

Post sprzed 5 lat, dobry odgrzany kotlet... Bzdury i owszem, jeśli bym mógł to bym usunął te posty.

Freser

Sorry za odkopanie tego, ale po prostu skręca mnie od takich bzdur ;p

Freser

internet bywa uroczy, czyż nie?

Freser

Tupac nie dorówna w rymach eminemowi? ahahha widać ze eminema nie znacz i slyszales jego 5 piosenek, eminem królem! idioto

starmageddon

Eminem jest najlepszym białym raperem

PATOLOGIA458

Nieno, ja nie wybieram raperów po dzieciństwie, bo jeszcze bym 50 grosza wybrała. No wiadomo, każdy wybierze Paca, za talent, ale ja najbardziej za przekaz w piosenkach, za ambitność i wogóle całokształt. No a co do Eminema, to nie, lubię go, ale dla mnie zaraz po Pacu jest Eazy E, Notorious B.I.G., Dre itd. Eminem zajmuje dalszą pozycję.

mcbwhitee

Notorius fakt miał świetny głos, i mógł coś zrobić z tym a nie opierać się na Pac'u! Gdyby tak się zachował napewno trafiłby do mojego top 10:D

jarassek

No właśnie, ale napisałam tych co byli dobrzy. I właśnie dlatego wolę Tupaca. Wole jego twórczość, ale uważam, zę Biggie miał równe możliwośći, może nawet większe, tylko faktycznie co z tego, że się tego wykorzystać nie chciało? W sumie, to oboje byli młodzi, nie musieli się zacharowywać, no cóż, ale ich życie było krótkie, oboje tylko 25 lat dożyli i jeden zrobił dużo dobrego gó***, a inny prawie nie robił nic. Dlatego uważam, że Pac zawsze będzie lepszy;]

mcbwhitee

Dowodem jest to że w prawie takim samym okresie czasu Pac zrobił 6 płyt a Big 2 :P Pac miał prawdziwy talent do tworzenia, wchodził do studia i nie zastanawiał się długo tylko tworzył po 3 kawałki! I to jest talent!

jarassek

Pamiętam, że to chyba Biggie mowił..., że Tupac wchodził do kibla na 10 minut i po 10 minutach wychodził z piosenką i to nie byle jaką.

mcbwhitee

I dlatego jest królem. Bo piosenki same wchodziły mu do głowy.

Thug4Life

Moim zdaniem nie można porównywać dwych Bogów!! Obaj są świetni, ale trzeba przyznać że 2 Pac jest legendą i tego mu nikt nie odbierze. Szkoda tylko że nie dano mu więcej czasu, by pokazał światu na co jeszcze go stać!! Ale równie bedę bronić Ema, swoje zrobił dla Rapu i też mu się należy wielki szacun!!

Basienkaf5

Zakładając ten temat musiałem być nieźle zjarany,założyłem go chyba ze złości na jedną osobę ale to było już dawno :):):).

Basienkaf5

mogles cos dla illuminati powiedziec zanim 2paca zastrzelili.

PATOLOGIA458

czarne jest czarne białe jest białe.

nie mam nic do Ema i szanuje go , uwazam tez ze jest najlepszym bialym raperem ale to pytanie jest ... dosyc smieszne... az zaluje ze nie mam stycznosci z takimi ludzmi ktorzy sluchaja osob tzn (jest ich niewiele)bo chcialabym ich o to samo zapytac...

PATOLOGIA458

tam mialo byc ktorzy sluchaja rapu ale sie zamyslilam i napisalam osob <lol>.

bluffgirl01

Co to za debilny temat porównywać tego żyda do Tupac'a

Black_Smog

Eminem nie jest Żydem. Sam kiedyś gdzieś powiedział, że nie rapuje dla Żydów (i Polaków). :P

Lance_Vance

Szkoda tylko ze eminem powiedział Polished jews a nie kurde i wont sing for polish and jew people ... to wszystko powaleni polacy którzy zrobili kolejna nie potrzebna plotke.

PATOLOGIA458

trochę trudnego wyboru mi narobiłeś bo obu bardzo lubię choć do Ema mam troszeczkę większy sentyment

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jacob_Voorhees

w pełni sie zgadzam ziomal

użytkownik usunięty
PATOLOGIA458

a ja wybieram Pac'a bo był świetnym muzykiem.
2pac'a słuchalam od zawsze, ale tylko dlatego, że moi bracia go słuchali... może dlatego teraz wole słuchać DOBREGO rapu, a nie np. roch czy metal.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
son_goku11

Lubie Eminema niektóre kawałki ,ale Pac jest Bezkonkurencyjny On rządził i rządzi w rapie nie ma nawet porównania w tym wypadku Eminem spływa :D:D:D:

Tupac512

1. Eminem- bezkonkurencyjny

2. NWA
3. Dr.Dre
4. 2Pac
5. Mobb Deep

shady_88

oj dzieciaku wes wy sie zastanów czasem co piszesz ;s eminem to sztuczna dupa nawijajaca o tym jak mu w zyciu nie wyszlo ... powiedz mo jakie ciekawe disy ma eminem ?
widac ze z 2pacem nie miałes za wiele styczności

shady_88

racja

PATOLOGIA458

kurde,jednego w tym wszystkim nie rozumiem...dlaczego ich do siebie porównujecie? dlaczego akutar ich???
tak naprawde uwielbiam oby dwóch ale ema głównie za muzyke a 2paca za osobowość...i to ile w życiu zrobił...i osiągnął...i za przesłania w jego tekstach

dla mnie śmieszne jest jak ktoś pisze że 2pac miał gorsze dzieciństwo...czy to wogóle ma jakieś znaczenie?....to znaczy że Eminem nie zna tego życia?...to znaczy że był rozpieszczany?....są inne ważniejsze rzeczy na które powinno sie zwracać uwage w ich twórczości...

patrycja264

@Son - Do Doktora mam szacunek za wiele rzeczy. Pozatym The Chronic to płytka, która już jest legendarna. Podobnie sprawa ma się do Snoopa - jego Doggystyle to jedna z najlepszych g-funkowych pozycji w historii. A gdzie u ciebie jest Biggie? On nim nie można zapomnieć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones